Leave Your Message
01/01
0102

ЗА НАСZhejiang Paidu New Energy Co., Ltd.

PaiduSolar

Нашиот бренд основан во 2003 година, компанијата главно се занимава со „продажба на фотоволтаична опрема и компоненти, технички услуги за производство на соларна енергија, продажба на електронски специјални материјали, услуги за технологија за складирање енергија, продажба на електрична опрема, централизирани станици за брзо полнење, развој на софтвер, продажба на Интернет, продажба на производи на отворено, продажба на електронски производи, продажба на дневни потреби, увоз и извоз на стоки, увоз и извоз на технологија“.

Гледај Повеќе
index_conmpanyivp
index_ico18sy

OEM&ODM

Имаме силен професионален дизајнерски тим за истражување и развој.

index_ico2ook

20 + години

Се фокусираме на производството на соларна индустрија од 2003 година.

40 + опрема

Фабриката има повеќе од 40 професионална опрема за производство.

300 + персонал

Вкупниот број на стабилни вработени е близу 300.

index_ico31lb

18000

Можност да се прошири обемот на производството и да се подигне силна конкурентност.

 • Богато искуство во индустријата

  Со долгогодишно искуство во соларната индустрија, развивме длабоко разбирање на пазарот и потребите на клиентите кои се развиваат. Успешно завршивме бројни проекти од различни размери и сложености, стекнувајќи вредна експертиза на патот.

  Прочитај повеќе
 • Висококвалитетни производи

  Посветени сме на обезбедување производи со висок квалитет кои ги исполнуваат и надминуваат индустриските стандарди. Ги набавуваме нашите материјали од доверливи добавувачи и користиме строги мерки за контрола на квалитетот во текот на производниот процес.

  Прочитај повеќе
 • Иновативна технологија

  Се гордееме со тоа што остануваме во првите редови на технолошкиот напредок во индустријата. Континуирано инвестираме во истражување и развој за да донесеме иновативни решенија на пазарот.

  Прочитај повеќе

ИСКЛУЧЕН ПРОИЗВОД

Подготовка за вашиот успех користејќи основни услуги

услугиобезбедуваме

 • Техничка поддршка

  Нашиот тим за техничка поддршка е посветен на обезбедување помош и насоки за сите ваши потреби за соларни панели. Без разлика дали имате прашања во врска со инсталацијата, отстранувањето проблеми или одржувањето, нашите експерти се тука да помогнат.

 • Контрола на квалитет

  Во нашата компанија квалитетот е од најголема важност. Имаме строги мерки за контрола на квалитетот за да се осигураме дека нашите соларни панели ги исполнуваат највисоките индустриски стандарди. Од изборот на суровини до процесот на производство, ние се придржуваме до строгите упатства за контрола на квалитетот.

 • Прилагодени решенија

  Ние разбираме дека секој проект е единствен и затоа нудиме приспособени решенија прилагодени на вашите специфични барања. Нашиот тим од искусни инженери тесно ќе соработува со вас за дизајнирање и развој на системи за соларни панели кои ги задоволуваат вашите енергетски потреби, буџет и естетски преференции.

Сертификат

Подготовка за вашиот успех користејќи основни услуги

index_certificate7p9
индекс_сертификат2lq3
индекс_сертификат3qmg
index_certificate4jju
index_certificate5124
index_certificate6osa
010203

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

Подготовка за вашиот успех користејќи основни услуги